Aşılamayla İkiz Hamile Kalanlar
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Randevu İçin Hemen Arayın!

  Aşılamayla İkiz Hamile Kalanlar

  Aşılamayla İkiz Hamile Kalanlar

  Aşılamayla İkiz Hamile Kalanlar Çifte Mutluluk Yaşıyor

  Aynı anda iki bebek sahibi olmak bazı çiftler için en çok istenilen durum olmaktadır. Bu şansı arttırmak için de çok çeşitli arayışlar içine girilmektedir. Günümüzde normal doğumlara göre aşılama veya tüp bebek tedavilerinde ikiz gebelik durumu daha sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.
  İkiz gebelik durumu iki şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi kalıtsal bir durumdur. Yani aile geçmişinde ikiz gebelik durumu varsa yeni doğumlarda ikiz ve hatta çoğul hamilelik durumu ortaya çıkabilir.
  Bir diğer durum ise aşılamayla aşılamayla ikiz hamile kalanlar şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu şekildeki üreme tekniklerinde uygulanan yöntem sebebi ile ikiz bebek ihtimalli normalden daha fazladır. Bunun nedeni ise yumurtanın döllenmesi için içeriye bırakılan sperm sayısının çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır. İkiz gebelik durumlarında PGT (Preimplantasyon Genetik Tanı) yöntemi ile cinsiyet seçimi de rahatlıkla yapılabilmektedir.

  Bebek Doğmadan Önce Cinsiyet Seçimi Yapmak Mümkün mü

  Düşünülenin aksine bazı durumlarda hamilelik öncesinde cinsiyet seçimi yapmak mümkün olabilmektedir. Embriyo aşamasında iken yani bebek daha annenin girmemişken tüp bebek ve aşılama uygulamalarında rahatlıkla cinsiyet seçimi yapılır.
  PGT yöntemi sırasında cinsiyet belirleme işleminde yüzde 99,9 civarında cinsiyet konusunda başarı sağlanıyor. Üreme yöntemleri arasında en güvenli yöntemler olan tüp bebek ve aşılamayla ikiz hamile kalanlar bebeklerinin cinsiyeti konusunda da artık söz sahibi olabilirler.

  Ailenize Sağlıklı Bebekler Katın

  Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs olarak bebek sahibi olmak isteyen cifler için en iyi sağlık ve üreme tedavisi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ailelere çocuk sahibi olmaları yanı sıra bebeklerinin cinsiyet seçimi için de fırsatlar veren yöntemler ile hizmetler veriyoruz.
  Merkezimizde gördükleri tedaviler ile ve aşılamayla ikiz hamile kalanlar bizimle mutluluklarını sürekli paylaşıyorlar. Tüp bebek merkezi olarak mutlu aileler ve sağlıklı bebekler bizim asıl başarı oranımızdır.  Tatil merkezi olarak düşünülen Kıbrıs’ın doğal güzellikleri ile ailenizi huzurla genişletebilirsiniz.
  Üreme yöntemleri konusunda merak ettiğiniz her konu ile ilgili tupbebekmerkezlerikibris.com web sayfamızdan bilgi alabilir veya telefonlarımızdan bizi arayabilirsiniz. Uzman ve profesyonel ekibimiz ile sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz.

  Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

  Mürüde Çakartaş Dağdelen 24 Nisan 1977’de Kıbrıs Yeşilyurt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden mezun oldu.

  Yorumlar