Kıbrıs Tüp Bebek Cinsiyet Seçimi Fiyatları
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Randevu İçin Hemen Arayın!

  Kıbrıs Tüp Bebek Cinsiyet Seçimi Fiyatları

  Kıbrıs Tüp Bebek Cinsiyet Seçimi Fiyatları

  Anne ve baba adayından gelen yumurta ile spermin döllenmesi ile ortaya çıkan gebelik süreci doğal yollardan ortaya çıkmadığında tıbbi müdahale gerekli olur. Tıbbi müdahale olarak en çok benimsenen yöntem genellikle tüp bebek yöntemidir. Tüp bebek yöntemi anneden alınan yumurtanın babadan alınan sperm ile laboratuvar ortamında birleşmesi ile uygulanmaktadır. Tıbbi teknolojiler gelişmesi ile birlikte artım cinsiyet seçimi de mümkün olabilmektedir. Kıbrıs tüp bebek cinsiyet seçimi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Kıbrıs tüp bebek için üstün imkanlar sunmaktadır.

  Tüp Bebek Tedavisinde Başarı Oranları

  Tüp bebek tedavisinde başarı oranları yüzde 90 seviyelerindedir. Çocuk sahibi olmak isteyen anne baba adaylarının tüp bebek tedavisini seçmelerinin ana nedeni başarı oranlarının yüksek olması ve cinsiyet seçimi şansının olmasıdır. Kıbrıs tüp bebek cinsiyet seçimi fiyatları oldukça makul olup aileler bu yüzden Kıbrıs tüp bebek merkezlerini tercih etmektedir.
  Tüp bebek tedavisinde yumurta hücresinin anneden alınamadığı durumlarda yumurta donasyonu tedavisine başlanmaktadır. Yumurta donasyonu bağışçı bir anneden alınan yumurta hücresinin tedavi için kullanılması ile meydana gelir. Anne dışında başka birinden alınan yumurta hücresi babadan alınan sperm ile birleştirilerek tedavi sağlanır.
  Tüp bebek tedavisinin temel mantığı yumurta ile spermin anne rahmi dışında bir ortamda birleştirilmesi olup, anne rahmi dışında birleştirilen ve döllenen bu hücreler daha sonra anne rahmine aktarılarak normal gebelik süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

  Tüp Bebek Tedavisinde Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi Farkı

  Kıbrıs gerek tüp bebek tedavisi gerekse de diğer yardımcı üreme teknikleri için ideal bir mekandır. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak Kıbrıs tüp bebek cinsiyet seçimi fiyatları en uygun merkezlerden biriyiz. Hem çocuk sahibi olmak hem de çocuğun cinsiyetini belirlemek için ideal bir tıbbi merkez arıyor iseniz kurumumuzu seçebilirsiniz.
  Cinsiyet seçimi sizin için önemli ise bizi tercih edebilirsiniz. Kurumumuzda deneyimli personeller eşliğinde yapılan tedavi süreçleri, gebelik takibi ile devam etmektedir. Döllenmenin bitimine müteakiben taburcu olan hastalarımızı kontrol ederek sağlıklı bebeklerin dünyaya gelmesine yardımcı oluyoruz. Size özel tedavi imkanları için bize ulaşabilirsiniz.

  Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

  Mürüde Çakartaş Dağdelen 24 Nisan 1977’de Kıbrıs Yeşilyurt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden mezun oldu.

  Yorumlar