Kıbrıs Yumurta Nakli Yaptıranlar Çocuk Sahibi Oluyor
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Randevu İçin Hemen Arayın!

  Kıbrıs Yumurta Nakli Yaptıranlar Çocuk Sahibi Oluyor

  Kıbrıs Yumurta Nakli Yaptıranlar Çocuk Sahibi Oluyor

  Yumurta nakli, yumurta üretimi konusunda gerek üreme sorunu gerekse de yaş ile ilgili nedenler yüzünden kendi yumurtası ile doğal veya üreme yöntemleri ile hamile kalamayan çiftler için büyük bir umut olmuştur. Yumurta nakli yani yumurta donasyonu ile tüp bebek tedavisindeki başarı şansı kadar yüksek başarılar ile çiftler çocuk sahibi olmaktadır.
  Yumurta kaynaklı çocuk sahibi olamayan çiftlerde de tüp bebek tedavisinde izlenilen aşamalar takip edilir. Çiftin neden çocuk sahibi olmadığı araştırılır. Sorun yumurta kaynaklı ise yumurta bağışçısından alınan sağlıklı yumurtalar ile baba adayından alınan sperm döllenerek anne adayına transferi yapılır. Bu şekilde Kıbrıs yumurta nakli yaptıranlar başarılı şekilde sağlıklı bebeklerine sahip olmuşlardır.

  Yumurta Donasyonu için Kıbrıs Tüp Bebek

  Kıbrıs yumurta nakli yaptıranlar sağlıklı bebeklerini kucaklarına aldıkça yumurta sebebi ile çocuk sahibi olamayan çiftler Kıbrıs tüp bebek merkezlerini ziyaret etmektedirler. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak çiftlere yumurta donasyonu konusunda olduğu kadar diğer üreme tedavilerinde de başarı ile hizmet veriyoruz.
  Aklınızdaki yumurta donasyonu konusundaki tüm soruları tüp bebek merkezimizdeki konusunda uzman ve deneyimli ekibimize sorabilirsiniz. Ya da kibristupbebekmerkezleri.com web sitemizi ziyaret ederek bilgi de alabilirsiniz.
  Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak sağlıklı bebekler ve mutlu aileler hedefi ile çalışıyoruz. Siz de kolaylıkla Kıbrıs yumurta nakli yaptıranlar arasına katılabilir ve sahip olmak istediğiniz bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz.

  Kıbrıs’ta Yeni Umut Kapısı

  Kıbrıs Tüp Bebek merkezi olarak yüksek başarı oranımız ile Kıbrıs’ta lider olmanın gururu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yüksek gebelik oranları için sürekli kendimizi yeniliyoruz.
  Üreme teknikleri konusunda gelişmeleri yakından takip ederek en son teknoloji ekipmanlar ile hizmet veriyoruz. Yurtdışındaki seminer ve konferanslara katılarak bilgilerimizi güncel tutup çocuk sahibi olmak isteyen ailelere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
  Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ile işimize odaklanıyoruz. Her mutlu aile ve her sağlıklı bebeğimiz ile daha ileri giderek onların mutluluğuna ortak oluyoruz. Üreme yöntemleri konusunda bizi arayabilir ya da tupbebekmerkezlerikibris.com web sitemizden bilgi alabilirsiniz.

  Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

  Mürüde Çakartaş Dağdelen 24 Nisan 1977’de Kıbrıs Yeşilyurt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden mezun oldu.

  Yorumlar