Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kibris tüp bebek fiyatları, tedavi görülen klinik ve hastanelere göre farklılıklar gösterebilir. Sadece hastane ve klinik bazında değil, anne ve baba adayının yaşı, sağlıksal ve fiziki durumu , baba adaylar için sperm ve anne adaylar için yumurtaların verimliliği gibi birçok etkenden dolayı çok farklı fiyatlar görülebilir.

Kıbrıs tüp bebek tedavisi esnasında anne ve baba adayını tedavi aşamasında ruhsal ve manevi açıdan yorucu bir süreç beklemektedir.

Endişelenmeyin! Tedaviye başlama kararı aldığınız andan itibaren başta tüp bebek koordinatörlerimiz olmak üzere tüm ekip olarak 7 gün 24 saat yanınızdayız. Yıllar içinde edindiğimiz binlerce tecrübe ışığında hangi durumda ne hissedeceğiniz ve neye ihtiyaç duyacağınızı çok iyi biliyoruz. Kıbrıs’a adım attığınız andan itibaren kendinizi bizim ailemiz içinde güvende hissedeceksiniz.

Neden tüp bebek fiyatları her yerde farklı?

Her kliniğin ve hastahanenin kendine göre uyguladığı tedavi prosedürleri bulunmaktadır.

İlaçlarla birlikte klinik ve hastanelerin sundukları hizmet kalitesine göre tam ücret belirlenmektedir. Bu yüzden her merkez farklı fiyat tekliflerinde bulunur. Fiyatları etkileyen en önemli faktörlerden birisi de merkezde sunulan teknolojik yöntemler ve kişiye özel çözümlerdir. Tüp bebek laboratuvarının standartları, sterilite şartları ve teknolojisi ayrıca bu şartların sürdürülebilirliği çok önemlidir. Tüp bebek fiyatları yakın aralıklardadır şayet belirgin bir indirim sunuluyorsa çok dikkatli olmanızı öneririz. Kıbrıs tüp bebek fiyatları 2020 yılında 2500 €- 6000€ arasında dır . Yapılacak tedaviye göre ayrıntılı fiyat için 0533 823 44 94 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Tüp bebek tedavisi için başvuran hastalarda ortalama her 10 hastadan 8’i yabancı ve yurtdışı kaynaklıdır. Bunun sebebi de yukarıda belirttiğimiz gibi fiyatların yurtdışına oranla 3-4 kat daha düşük maliyetlerde olmasıdır. Yurtdışındaki tedavi fiyatlarının ülkemize oranla yüksek olmasına rağmen, en yüksek tüp bebek başarı oranları da Kıbrıs‘tadır.

Detay için: Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs’ta tüp bebek neden tercih edilir?

Kıbrıs, tüp bebek tedavisinde birçok yenilikçi yöntemin öncüsü olmuştur. Hastalara sunulan avantajlar nedeniyle, her yıl tüm dünya ülkelerinden ziyaretçi kabul etmektedir.

Tüp bebek tedavisinde Kıbrıs’ın tercih edilme nedenleri şöyledir:

  • İleri yaştaki kadınlar, partneri bulunmayan bireyler ve eşcinsel çiftler için tüp bebek başta olmak üzere birçok tedavi hizmeti sağlanabilmektedir.
  • Tüp bebek tedavisinin maliyeti en yüksek tedavi seçeneklerinden biri olmasına rağmen, Kıbrıs’ta diğer birçok ülkelere oranla oldukça ekonomiktir. Başarı oranları karşılaştırıldığında uygun fiyatlandırmaya rağmen alınan yüksek performanslar görülebilmektedir.
  • Pozitif bir gebelik elde edebilmek adına PGT, mikroenjeksiyon, donasyon ve dondurma işlemleri gibi ek prosedürler başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.
  • Başta uzman hekimler olmak üzere tüm sağlık personeli kendi alanlarında profesyoneldir.
  • Laboratuvar ekipmanları son bilimsel çalışmalar göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş, böylece teknik unsurlar nedeniyle kaynaklanan riskler en aza indirgenmiştir.
  • Kıbrıs, iklimi ve doğal güzellikleri bakımından tercih edilen tatil bölgelerindendir. Tüp bebek tedavisi için Kıbrıs’a gelen çiftler tedavi süreçlerini stresten uzak, tatil niteliğinde geçirmektedir.

Kıbrıs tüp bebek fiyatları nasıl belirlenir?

Her sağlık merkezinin sağlamış olduğu koşullar, tedavi imkanları ve kalite standartları birbirinden farklıdır. Ayrıca tüm hastalar aynı problem nedeniyle tüp bebek tedavisine başvurmamakta, her hastaya aynı tedavi süreci uygulanmamaktadır. Bu nedenle Kıbrıs tüp bebek fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olmak henüz ön görüşme yapılmayan bir hasta için yeterli olmayacaktır. Öncelikle tercih edilen sağlık merkeziyle yapılan görüşmelerle birlikte problemin nedeni belirlenmeli, seçenekler oluşturulmalı, hastanın ve uzman doktorun kişisel görüşleri doğrultusunda bireysel bir tedavi protokol meydana getirilmelidir. Bu protokole göre belirlenen maliyetler daha gerçekçi ve sağlıklı sonuçlar verecektir.

Yorumlar

Bir yorum yazınız