RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Kıbrıs Klinik Hakkında

Kıbrıs Klinik Hakkında

Kıbrıs Tüp Bebek merkezi olarak 2005 yılından beri hizmet vermekte ve sizlere en yeni ve son teknolojik tedavi yöntemlerini uygulamaktayız. Uzman kadromuz ile kaliteli ve güvenli hizmetimiz sayesinde bu güne kadar 20 bini aşkın tüp bebek tedavisi başarıyla sonuçlandı. Bizler de Kıbrıs Tüp Bebek olarak bunun haklı gururunu yaşamakta ve her geçen yıl artan başarı oranlarımızla sizlere bu hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen, tüp bebek işlemleri için Kıbrıs’ın en donanımlı labaratuvarına sahip olan Doğuş hastanesini kullanmaktadır.

Normal ve sağlıklı yollardan bebek sahibi olamayan çiftlerin 6 ay ile 1 yıl boyunca bu durumun devam etmesi durumunda Kıbrıs Tüp Bebek merkezimize başvurmasını önermekteyiz. Bunun nedeni normal sürecin 6 ay olmasıdır ve bu sürenin aşılmış olması, bir sorunun var olabileceği anlamına gelmektedir. Tüp bebek tedavi yöntemlerinde başarı oranını etkileyen en önemli husus ise yaştır. Yaş ilerledikçe yumurta kalitesi ve üretkenlik azaldığından tedaviye başlamada geç kalınmaması çok önemlidir. Alanında uzman kadromuz ve en yeni teknolojik tedavi yöntemleriyle Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizde sizlere sunmuş olduğumuz hizmet, yurt içinden talep edenlerine olduğu gibi, yurt dışından da bir çok farklı ülkeden tüp bebek tedavisi talep eden hastalarımıza güven içerisinde sunulmaktadır.

Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizde tüp bebek tedavisiyle birlikte birçok tedavi daha mevcuttur. Faydalanabileceğiniz, yumurta nakli, sperm nakli, taşıyıcı annelik gibi birçok yöntemle ilgili detalı bilgiyi Kıbrıs Tüp Bebek adresimizde bulabilir, merak ettiğiniz her şeyi gerek sitemizde bulunan başlıklar ile öğrenebilir, gerekse bizlere sitede mevcut adreslerimizden 7 gün 24 saat ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.
Hasta bilgilendirme başlığı altında, uluslararası hastalar hakkında bilgi sahibi olabilme ve tedavinizi planlarken yararlanabileceğiniz seçenekleri inceleyebilirsiniz. Anlaşmalı otellerimiz ile sizlere konaklama seçenekleri sunduğumuz gibi uçak biletlerinizin ve ulaşım masraflarınızın da içinde bulunduğu bir takım paketler hakkında bilgi sahibi olarak sizlere en uygun seçeneği belirleyebilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Kıbrıs Tüp Bebek kliniğimizde tedavi süreciniz boyunca bizler tarafından sunulan imkanların yanında sizlerin de üzerinize düşenleri en doğru şekilde yapmanız, tedavi sürecine odaklanarak sabır ve moralinizi yüksek tutup emek harcamaktan kaçınmamanız gerekmektedir ve en önemlisi başvurmak için geç kalmamalısınız.

Neden Kıbrıs’ta Tüp bebek tercih edilmelidir sorusuna cevap vermek gerekirse ; bir türlü çocuk sahibi olamayan eşlerin, yüksek başarı oranı kanıtlanmış tüp bebek yönteminin neden tercih edilmesi gerektiğini anlamak için tüp bebek yönteminin ne olduğunu ve yöntemin hangi aşamalardan geçtiğini anlamak gerekir.
Basitçe; anneden alınan döllenmeye hazır yumurtanın dış ortamda babadan alınan sperm hücresi ile döllenmesini sağlamak ve döllenen yumurtayı ana rahmine tekrar yerleştirmekten ibaret olan bu işlemle bir türlü çocuk sahibi olamayan çiftlerin çocuk sahibi olmak için denedikleri bir yöntemdir.
Adadaki sayılı bayan doktorlardan biri olarak, hastalarıma olan hassasiyetimle, güvenilir tedavi süreci sağlamayı amaçlayıp, bu doğrultularca sağlık hizmeti vermeye amaçıyoruz. Tümü bayan olan kadromuz ile güvenilir ve kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam sunuyoruz.
Söz konusu jinekolojik tedavi olduğu zaman, günümüzde bayanların ve eşlerinin ilk öncelikleri ‘bayan doktor’ oluyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri, tedavi sürecini bir bayan ile daha rahat konuşabilecek olmaları ve daha rahat muayene/tedavi olacak olmalarıdır.

Ben, Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen olarak, hem doktorunuz, hem de daha önce iki kez doğum yapmış biri olarak sizin psikolojinizi ve beklentilerinizi bilerek, sizin gerçek anlamda ‘iyi bir dinleyiciniz’ olarak, sizin düşünceleriniz ile ‘empati’ çerçevesinde bu süreci birlikte daha kolay ve güzel sonuçlar ile atlatacağımızı inanıyorum.