Deprecated: __autoload() is deprecated, use spl_autoload_register() instead in /home/tupb2904/public_html/wp-content/themes/solo/inc/PHPMailer/PHPMailerAutoload.php on line 45
Aşılama Tedavisi-Kıbrıs Tüp Bebek - IVF- IUI İntra Uterin İnseminasyon Aşılama Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır?
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Aşılama Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır?

Aşılama Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır?

AŞILAMA TEDAVİSİ NEDİR, NASIL YAPILIR?

Her evli çiftin önemli bir hayali de bebek sahibi olmaktır. Fakat bazı nedenlerden dolayı bazı çiftler çocuk sahibi olamazlar. Çocuk sahibi olamayan evli çiftlerin başvurduğu yöntemlere genel anlamda kısırlık tedavisi denilmektedir. Halk arasında kısırlık denilen infertilite durumu çeşitli tıbbi müdahaleler ile aşılabilmektedir. Kısırlık tedavisinde en yaygın kullanılan yöntem tüp bebek yöntemidir. Bunun yanında aşılama tedavisi de uygulanmaktadır.
Tüp bebek ve aşılama yöntemi ile çocuk sahibi olmak için Kıbrıs tüp bebek merkezi gibi birimlere başvurmak gerekmektedir. Aşılama tedavisi nasıl yapılır, tüp bebek tedavisinden farkları nelerdir merak edilen sorulardandır.

Çocuk Sahibi Olamayanlar İçin Tüp Bebek Tedavisi

Aşılama tedavisi nasıl yapılır sorusuna geçmeden önce gebelik süreçleri hakkında biraz bilgi vermekte fayda vardır. Gebelik yumurta ile sperm hücrelerinin bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bir durumdur. İki hücre bir araya gelerek döllenmenin ortaya çıkması sağlanır. Doğal yollardan gelişen bu süreç eğer gerçekleşmez ise yumurta donasyonu ya da daha değişik tıbbi müdahaleler işin içine girer.
Aşılama yöntemi basit anlamda babadan alınan spermin annenin rahmine çeşitli yollarla aktarılmasını ifade eder. Oldukça basit bir işlem olan bu yöntemde çiftlerin anne baba olabilmelerinin şansı yüzde yirmi arttırılmış olur. Aşılama yönteminde alınan spermler yıkanma işlemine tabii tutulduğunda daha başarılı sonuçlar elde edildiği bilinen bir gerçektir.

Başarılı Operasyonlar İle Çocuk Sahibi Olabilmek İçin Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Çocuk hasreti çeken aileler bu hasretlerini dindirmek için sağlık kuruluşlarına başvurabilir. Kıbrıs tüp bebek merkezi olarak ailelerin çocuk sahibi olabilmesi hatta cinsiyet seçimi yapabilmesi için tıbbi imkânlarımızı seferber ediyoruz. Merkezimize gelerek yapılan tıbbi yöntemler hakkında bilgi alabilir, aşılama tedavisi nasıl yapılır sorularına tatmin edici cevaplar verebilirsiniz.
Alanında uzman ve deneyimli doktor kadromuz son teknoloji araç gereçler ile sizlerin çocuk sahibi olabilmeniz için çalışıyorlar. Gerek tüp bebek tedavisi gerekse de aşılama gibi yöntemler ile çocuk hasretini gidermek bizim ile mümkün. Bizim ile gebelik süreçlerinde de kontrollü bir gebelik geçirdiğinizden olası olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.Tedavi sürecinde başarıya giden en önemli şey klnik tecrübe ve en son teknolojiyi barındıran bir laboratuvardır.

Yorumlar