Aşılama İle Bebek Cinsiyeti
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Aşılama İle Bebek Cinsiyeti

Aşılama İle Bebek Cinsiyeti

Türkiye’de hatta tüm dünya üzerinde birçok kişi doğal yollarla gebe kalarak çocuk sahibi olmaya çalışırlar. Fakat son zamanlarda normal yollar ile gebe kalma oranı düşmeye başladı. Bu durum da çocuk sahibi olmak isteyen ailelerin farklı yöntem arayışları içerisine girmesine sebep oldu. Aşılama ile bebek cinsiyeti konusuna değinmeden önce aşılamanın da bebek sahibi olmanız için bir yöntem olduğunu hatırlatmak isteriz.

Aşılama Yöntemi Nedir?

Aşılama yöntemi doğal yollar ile gebe kalmakta sorun yaşayan ailelerin çocuk sahibi olmasına yardımcı bir yöntemdir. Doğal yollar ile gebe kalmaya engel farklı sebepler olabilir. Bu sebeple bebek sahibi olmaya karar verdiğiniz zaman eş olarak her iki tarafında gerekli muayeneleri yaptırıyor olması son derece önem taşımaktadır.
Aşılama yöntemini tercih etmek isteyen bir aileyseniz en iyi tüp bebek merkezi hakkında araştırma yapmalı ve buna yönelik tedaviye başlamalısınız. En iyi tüp bebek merkezi olarak bizler bu noktada başarılı işler çıkararak birçok ailemizin çocuk sahibi olmasına yardımcı olmuş bulunmaktayız. Sizler de aşılama yöntemi ya da aşılama ile bebek cinsiyeti hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşılama İle Bebek Cinsiyeti Belirlemek Mümkün Müdür?

Aşılama yöntemi hakkında bilgi vermek gerekirse, kadına tedaviye başlandığı an itibari ile dışarıdan belli başlı ilaç yüklemeleri yapılmaktadır. Bu ilaçlar kadının sağlıklı yumurtlamasına yardımcı olacak ilaçlardır. İlaç dönemini atlattıktan sonra kadının vücudu tarafından elde edilen bir veya daha fazla yumurta bulunmaktadır.
Erkek tarafında ise en kaliteli, hareketli ve sağlıklı spermler tercih edilerek bu spermler kadın tarafından üretilen yumurtalar ile rahim ağzı yardımı ile buluşturulur. Bu yöntem tamamlandıktan sonra aşılama da bitmiş olur ve yumurtanın döllenmesi için süre tanınır. Bu süre zarfında gelişen tıp sayesinde aşılama esnasında erkekten alınan sperm içerisindeki kromozomların incelenerek aşılama ile bebek cinsiyeti tercihi de söz konusu olacaktır. Ancak bu yönde bir talebiniz var ise bunu öncesinde doktorlarımız ile görüşmeli ve iletmelisiniz. Sizin tedavi öncesinde bizlere ilettiğiniz talepleriniz doğrultusunda tedaviniz şekillenecek ve buna yönelik işlemler uygulanacaktır.

Yorumlar