Ne Zaman Tüp Bebek Tedavisine Başvurulmalıdır ?
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Ne Zaman Tüp Bebek Tedavisine Başvurulmalıdır ?

Ne Zaman Tüp Bebek Tedavisine Başvurulmalıdır ?

NE ZAMAN TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞVURULMALIDIR ?

Kıbrıs Tüp Bebek merkezi olarak 2005 yılından beri hizmet vermekte ve sizlere en yeni ve son teknolojik tedavi yöntemlerini uygulamaktayız. Uzman kadromuz ile kaliteli ve güvenli hizmetimiz sayesinde bu güne kadar 20 bini aşkın tüp bebek tedavisi başarıyla sonuçlandı.
Bizler de Kıbrıs Tüp Bebek olarak bunun haklı gururunu yaşamakta ve her geçen yıl artan başarı oranlarımızla sizlere bu hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Ne Zaman :

Normal ve sağlıklı yollardan bebek sahibi olamayan çiftlerin 6 ay ile 1 yıl boyunca bu durumun devam etmesi durumunda Kıbrıs Tüp Bebek merkezimize başvurmasını önermekteyiz. Bunun nedeni normal sürecin 6 ay olmasıdır ve bu sürenin aşılmış olması, bir sorunun var olabileceği anlamına gelmektedir. Tüp bebek tedavi yöntemlerinde başarı oranını etkileyen en önemli husus ise yaştır. Yaş ilerledikçe yumurta kalitesi ve üretkenlik azaldığından tedaviye başlamada geç kalınmaması çok önemlidir
.
Alanında uzman kadromuz ve en yeni teknolojik tedavi yöntemleriyle Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizde sizlere hızmet veriyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet, yurt içinden ve yurt dışından  bir çok farklı ülkeden tüp bebek tedavisi talep eden hastalarımıza güven içerisinde gerçekleştirilmektedir.
Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizde tüp bebek tedavisiyle birlikte birçok tedavi daha mevcuttur. Faydalanabileceğiniz, yumurta nakli, sperm nakli, taşıyıcı annelik gibi birçok yöntemle ilgili detalı bilgiyi Kıbrıs Tüp Bebek adresimizde bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz her şeyi  sitemizde bulunan başlıklar ile öğrenebilirsiniz. Bizlere sitede mevcut adreslerimizden 7 gün 24 saat ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.
Hasta bilgilendirme başlığı altında, uluslararası hastalar hakkında bilgi sahibi olabilme ve tedavinizi planlarken yararlanabileceğiniz seçenekleri inceleyebilirsiniz. Anlaşmalı otellerimiz ile sizlere konaklama seçenekleri sunuyoruz. Uçak biletlerinizin ve ulaşım masraflarınızın da içinde bulunduğu bir takım paketler hakkında bilgi sahibi olarak sizlere en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz.Uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.
Kıbrıs Tüp Bebek merkezimizdeki tedavi süreciniz boyunca bizler tarafından sunulan imkanların yanında sizlerin de üzerinize düşenleri  yapmanız gerekmektedir.Tedavi sürecine odaklanarak sabır ve moralinizi yüksek tutup emek harcamaktan kaçınmamanız gerekmektedir .
En önemlisi başvurmak için geç kalmamalısınız.

Yorumlar