Hale
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Hale

Merhaba, ben Hale Yüksel. 1979 yılında Kıbrıs’ın Güzelyurt ilçesinde doğdum. Sağlık sektöründeki kariyerime 8 yıl önce hasta danışmanlık ve tüp bebek üzerine almış olduğum seminer ve kurs programları ile başladım. Şu an Ivox Tüp Bebek Merkezinde Türkçe hasta koordinatörü görevinde bulunmaktayım. Bu göreve başladığım ilk günden itibaren iletişim kurduğum hastalarla güven, saygı ve sevgi prensibini benimseyerek kurmakta ve sunabileceğimiz en iyi ve başarılı tedavi, planlamasını Tüp bebek uzmanımız Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ile birlikte oluşturmayı hedeflemekteyim.

Her şeyden önce sizi önemsiyoruz, bizim için değerlisiniz. Sizi nasıl bir sürecin beklediğini, bunun sizin için ne kadar önemli olduğunu  ve ne anlam taşıdığını iyi biliyoruz. Bu süreçte tecrübeli, donanımlı ekibimizle birlikte ve doktorumuz Op.Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen  ile birlikte en iyi şekilde sizin isteklerinize cevap verebilmek için canı gönülden elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Bizimle kontağa geçtiğiniz andan itibaren size en iyi şekilde hitap edecek ve anlayabilecek, dilinizi konuşan koordinatör arkadaşlarımıza  yönlendiriliyorsunuz. İlk adım olarak tedaviniz ve seyahat işlemleriniz ile ilgili ,doğru zamanda size geri dönüş sağlıyoruz ve sizin için doğru tedavi protokolünüzü hazırlıyoruz. Kıbrıs’a geldiğiniz zaman son teknoloji ve donanıma sahip Ivox Tüp Bebek Merkezimizde tedavinize başlıyoruz. Kıbrıs‘taki en iyi sperm ve yumurta donör havuzlarından birine sahip olduğumuz için bu tedavilerde isteğinize en yakın eşleştirme için size  en iyi şekilde yardımcı olabiliyoruz.

Sizlerin duygusal ruh halinizide dikkate alarak konaklamanızı en iyi  şekilde size sunuyoruz. Bunun yanında tedavi günleriniz haricinde size bir tatil ortamı yaratıp adamızın gezilecek kültürel yerlerine sitemizden bakabilirsiniz. Başarılı bir sonuç alabilmemiz için çiftlerimizin moral ve motivasyonuda tedavi kadar önemli olduğunu bilmenizi istiyoruz. Tüp bebek tedavilerimizde hizmet kalitemiz, sizin mahremiyetiniz, başarı oranımız bizi tercih etmeniz için önemli ve geçerli nedenlerdir. Birçok Avrupa  ülkelerinde belirli yaş aralıklarına(40-45) tüp bebek tedavisi uygulanmıyor. Aynı zamanda donasyon işlemleri K.K.T.C’de yasal olarak uygulanmaktadır ve bu işlemler sayesinde birçok ülkeden gelen hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Bu süreçte sizlerin en büyü hayalinizi gerçekleştirmek adına hizmetinizdeyiz.

 

Saygılarımla…

 

Yorumlar