Aydın
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Aydın

     Merhabalar. Ben tüp bebek uzmanı Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen’in koordinatörü Aydın Demirbilek. 24.08.1994 tarihinde Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’nın Ortaköy ilçesinde doğdum. Halen Lefkoşa’da ikamet etmekteyim. İlkokul, ortaokul, lise eğitimlerimi Lefkoşa’daki okullarda tamamlamış bulunmaktayım. Evli ve iki çocuk annesiyim. 2015 yılında Doktor Mürüde hanımın yanında tıbbi sekreter olarak olarak işe başladım.

       Öncelikle kadın sağlığı hakkında çok bilgi sahibi olduğuma inanmaktayım ve siz değerli hastalarımız için kendimi geliştirmek, sizlere daha çok bilgi sunabilmek adına, Dr. Mürüde hanımın da desteği ile tüp bebek kongrelerine, seminerlerine katılımlarım sonucu tüp bebek koordinatörü olarak belgemi almış bulunmaktayım. 

Koordinatörlük sürecim beş yıldır devam etmektedir. Ben, sizlerle tedavi süreci hakkındaki genel bilgileri paylaşmak, ilaç kullanımı hakkında bilgi vermek ve Kıbrıs’ta geçireceğiniz günlerin detaylı aşamalarını adım adım sizlerle paylaşmak, sizlere anlatmak içim varım. Bilmelisiniz ki, annelik ve babalık duygusunu tatmanız ve mahrum kalmamanız, merkezimizden mutlu ayrılmanız bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle sizler için yeni yöntemler araştırıyor, sizler için çalısıyoruz.

 Çünkü sizler bizim önceliğimizsiniz. Unutmamalısınız ki sizlerin anne ve baba olmanıza hiçbir şey engel değildir. Bizler ekip olarak kendimizi geliştirdiģimiz gibi sizlerin sorunlarına çözüm bulmak, sizlerin merkezimizden mutlu ayrılmanızı sağlamak için buradayız. 

Bu süreçte psikolojik yıkımlar, karamsarlıklarınız oluşurken sizleri aydınlatmak, psikolojik destek vermek, sizin tedavi sürecinizi huzur içinde gönül rahatlığı ile geçirmenizi sağlamak için buradayım. Ayrıca siz değerli anne ve baba adaylarımıza tedavi konusunda yardımcı olduğumuz gibi ulaşım ve konaklama hizmetlerinde de yardımcı olmaktayım. 

     Amacım rahat, huzurlu ve güvenli bir ortamda tedavi sürecinizi geçirmenizi sağlarken, siz değerli anne baba adaylarının bebek sahibi olmasını sağlamak ve bebeğinizi en kısa zamanda kucağınıza almanıza vesile olmak, anne ve baba olma mutluluğunu sizlere yaşatmaktır. Ben anneyim, anne olarak evladın eşsiz, en kutsal en güzel duygusunu sizlerin de tatmanız için Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve ekibi olarak bizler elimizden gelenin fazlasını sizlere sunmaktan mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Bizler sizin için, derdinize derman olmak için varız. Son sınıf teknolojilerle oluşan tam donanımlı hastahanemiz ile sizlere hizmet sunmaktan onur duyarırız. Anne baba olmak için henüz geç kalmış sayılmazsınız. Her şey siz değerli hastalarımız için… 

Saygılarımla… 

Yorumlar