Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır?
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Randevu İçin Hemen Arayın!

  Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır?

  Tüp bebek tedavisi donanımlı merkezimizde uzman doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Kıbrıs Tüp Tedavi Merkezi olarak tedavide en yüksek başarı oranları ile hizmet vermekteyiz. Tüp bebek tedavisinde uygulanan işlemler belli aşamalarla ilerlemektedir. İlk aşama tedaviye uygun olunup olunmadığının testler yapılarak belirlenmesidir.
  Bu sorusunun cevabını tedavi aşamalarını anlatarak verebiliriz. Merkezimize tedavi için başvuran çiftler için öncelikle kısırlık nedenlerini araştırdığımız testler uygulamaktayız. Testler sonucunda uygun görünüyorsa tedavi sürecini başlatmaktayız. Kıbrıs tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin üreme sorunlarının nedenleri araştırılarak en doğru tedavi uygulanmaktadır.

  Tüp Bebek Tedavisinde Bizi Neler Bekliyor?

  • Laboratuar ortamında embriyo oluşturma.
  • Anne rahmine yerleştirme işlemleri.
  • Anne adayının yumurtalıklarının uyarılması için gerekli iğne uygulaması.
  • Anne rahmindeki olgunlaşan yumurtalara çatlatma iğnesi yapılır.
  • Baba adayından alınan spermler yumurtalarla laboratuar ortamında birleştirilir.
  • Sağlıklı embriyo oluşturulduktan sonra anne rahmine yerleştirilerek gebelik takip edilir.

  Sağlıklı embriyo oluşturulduktan sonra anne rahmine yerleştirilerek gebelik takip edilir. Tüp bebek tedavisi nasıl yapılır sorusunun en ince ayrıntılarına kadar cevap alabileceğiniz kapsamlı destek hizmeti sunmaktadır. Tüp bebek tedavisinde embriyodan hücre alınarak genetik tarama da yapılabilir. Genetik hastalıkların taranması ve bebek cinsiyetinin seçimi de bu yolla yapılabilmektedir.

  Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır ve Ne Kadar Sürmektedir?

  Yumurtalıkların uyarılma süreci ortalama olarak 10 -12 sürmektedir. Gereken işlemler bulunduğunuz ülkede yapılabilir. Embriyo oluşturma işlemi için Kıbrıs’ta beş gün kalmanız yeterlidir. Gereken tüm organizasyon merkezimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. En yüksek başarı oranlarını sunan merkezimizden hizmet alarak bebek sahibi olma şansınızı arttırabilirsiniz.
  Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak 7 gün 24 saat soru ve sorunlarınız için destek sunmaktayız. Kıbrıs Tüp Bebek merkezinden tüp bebek tedavisi nasıl yapılır sorusuna uzman doktorlardan detaylı yanıt alabilirsiniz. En iyi tüp bebek merkezi konusunda iddalıyız ve seçmeniz için tüm olanakları sağlıyoruz.

  Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

  Mürüde Çakartaş Dağdelen 24 Nisan 1977’de Kıbrıs Yeşilyurt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden mezun oldu.

  Yorumlar