Yumurta Donasyonu Neden Önemli?

15 Ağustos 2016

Her çiftte uygulanmasa da ihtiyaç duyulduğunda başvurulan tedavi yöntemleri arasında yer alan yumurta donasyonu tedavisi yumurta hücresi üretimi olmayan kadınlarda tercih edilen bir yöntemdir. Bakıldığı zaman vücudunda birtakım problemler bulunan ve üreme noktasında sorunlar yaşayan kadınların öncelikle belirgin problemleri giderilmeye çalışılır. Tüm tedavi ve yöntemlere rağmen sonuç alınamadıysa; son seçenek olarak düşünülebilecek olan donasyon yönteminin başarı oranı sıradan bir tedavi yöntemine göre yüksektir çünkü; sağlıklı bir gebelik için oluşması gereken sağlıklı üreme hücreleri bir araya getirilerek laboratuvar ortamında döllenmiştir. Sorunlu bölgenin devre dışı bırakılmasının ardından devreye giren sağlıklı üreme hücreleri gerçekten özel sonuçlarla karşılaştırma noktasında yeterli olacaktır.

Sperm donasyonu da benzeri bir mantığa sahiptir. Erkek kaynaklı problemlerde tercih edilen bir yöntemdir. Gerçekten doğru sonuçlarla karşılaşmak istiyorsanız; başarılı bir merkeze ve uzman doktora ihtiyacınız var demektir. Kıbrıs yıllardır çeşitli konularda çeşitli atılımlar yaparak ileri noktalara ulaşmayı başarmıştır. Ulaştığı noktanın gerçekten memnun edici boyutlarda olması sıradan imkanların ortadan kaldırılıp modern imkanların sunulmasına neden olmuştur. Kıbrıs tüp bebek alanında da gerçekten başarılı bir bölgedir. Bölgenin alanında en iyiler arasında yer alması yıllardır çeşitli konularda girişim ve yatırımlar yapmasından kaynaklanmaktadır. Dünyanın çeşitli noktalarında yetişen ve Kıbrıs’ta merkezini kuran uzman doktorların bu alanda ilerleme kat ettikleri görülür. Günlük yaşamda eşinizle sorunlarınız başladıysa ve bebeğiniz yok ise; problemlerinizin büyük bir bölümünün bebek sahibi olamama psikolojisinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz. Doğru merkezlerde doğru uzman doktorların elinde şekillenecek tedavilerin gerçekten mutlu edici düzeylerde olacağını söylemek mümkün. İnternet ortamları üzerinden yapacağınız Kıbrıs tüp bebek merkezi araştırması sizleri pek çok seçenekle karşılaştırmanın yanı sıra; mutlu edecektir. Günlük yaşamda bu problemle daha fazla yüzleşmek zorunda değilsiniz. Bu bakımdan; bir an evvel tedavi seçeneklerini incelemeli ve probleminizin çözümüne odaklanmalısınız. Hastalık ve rahatsızlıklarınızın tedavisinde pek çok seçeneğin sizleri beklediğini söylemenizi isteriz.

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen sizler için doğru bir seçenek olacaktır. Kısırlık probleminizin yanı sıra; pek çok probleminizi tek tek tespit edip ortadan kaldıracaktır. Bu bilgi ve birikime fazlasıyla sahip bir uzman doktordan bahsetmekteyiz.

Yayınlanan kategori Tüp Bebek Ekleyen Dr Mürüde