Yumurta Donasyonu Ne İşe Yarar?

4 Mart 2017

Tüp bebek denemelerinde daha önce başarısızlığa uğramış çiftlerin araştırmaları neticesinde ulaştıkları diğer yöntemlerin donasyon yani; nakil yöntemleri olduğu dikkat çeker. Erkek taraflı ise, sperm kadın kaynaklı ise; yumurta hücresi nakil işlemi gerçekleştirilir ve böylelikle tedavi yöntemi tamamlanmış olur. Tedavinin başarı oranı uygulamayı gerçekleştiren uzman doktorun alanında ne denli iyi olduğundan tutun da tıbbi cihazların yeterlilik düzeyine kadar her türlü faktörden etkileneceği unutulmamalı. Yumurta donasyonu ve tüp bebek tedavilerinde nereden hizmet aldığınıza dikkat etmelisiniz.

Bebek sahibi olma noktasında uygulanacak olan tedavilerde en önemli faktör sorunun tam olarak nereden kaynaklandığının tespit edilmesidir. Kadın ya da erkek kaynaklı olarak net bir şekilde her iki taraftan ya da tek bir taraftan gibisinden tespitin gerçekleştirilmesi gerekir.

Kıbrıs tüp bebek merkezlerini özenle araştırmanız tavsiye edilir. Ada genelinde bu alanda oldukça iddialı pek çok merkezin bulunduğunu söylemek mümkün. Dünya genelinde en çok gebelik oranına sahip merkezlerinde yer aldığını ifade etmek mümkün. Bu merkezleri araştırarak bulmalı ve randevunuzu almalısınız. Alanında öne çıkan isimlerden Jinekolog Operatör Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ‘e ulaşabileceğiniz Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’ne +90 392 227 21 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan kategori Tüp Bebek Ekleyen Dr Mürüde