Dünya Gelişmeleri ve Kıbrıs Yumurta Donasyonu

5 Ağustos 2016
yumurta bağışı

Kıbrıs tüp bebek merkezimiz en son gelişmeleri süratle uygulamaktadır. Dünya gelişmeleri her insan için çeşitli imkan ve olanaklar üretmiştir. Kısırlık bilindiği üzere insanlığın varoluşundan bu yana insanların ortak problemleri arasında bulunuyor. Bazı çiftlerin çok eski dönemlerde bebek sahibi olamadıkları gibi tıp dünyasının gelişmemesi nedeniyle tedavi de olamadıkları dikkat çekmekteydi ancak; günümüz modern gelişmeleri kısırlık problemine de alternatif tedavi yöntemleri üretmeyi başarmıştır. Yumurta donasyonu kadın yumurta hücresi üretimi problemlerinin halledilememesi durumunda tercih edilen bir yöntem olma özelliği taşımakta.

Yumurta Donasyonu tedavi sürecinde muhakkak doktorunuzla iletişimde olmalısınız. Doğru merkezlerde doğru doktorların elinde çok geçmeden sonuç alabileceğinizi söyleyebiliriz. Tedavinizi nerede yaptıracağınıza karar verme arefesinde iseniz; ülkemizden çok daha kaliteli tedavi seçeneklerinin sunulduğu Kıbrıs’ı öneririz. Kıbrıs tüp bebek merkezi bakımından zengin bir bölge olmanın yanı sıra; gerçekten başarılı tedavi imkanlarının sunulduğu bir bölge olma özelliği de taşımakta. Her an doktorunuza ulaşabilmek son derece önemli Modern dünyamızda her şeyin bir çözümü mevcut. Çözümü olan bir soruna kafanızı takmanızda pek anlamlı bir hareket olmayacaktır.

Kıbrıs tüp bebek ve diğer tedavilerde doğru bir seçim olacaktır. Kıbrıs genelindeki merkezlerin son sistem donanımlara sahip olması tedavi başarı oranlarını arttırmakta. Kıbrıs’taki merkezlerin bir kısmının dünya genelindeki en çok gebelik oranına sahip olduğunu hatırlatmak isteriz. Burada yaptıracağınız tedavilerin başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi adına tam kapasiteli bir merkeze ve bu merkez içerisinde de ne yaptığını bilen başarılı bir uzman doktora ihtiyaç duyduğunuz gerçeğini hiçbir şekilde göz ardı etmemeli, araştırmalarınızı tam bir şekilde yapmalısınız. Sperm donasyonu erkek sperm hücresi üretimi problemlerinde tercih edilmekte.

Jin. Opr. Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen bu alanda dikkat çeken isimlerin başında gelmekte. Ülkemizden ve dünya genelinden bebek sahibi olma hayaliyle gelen çiftlerin birçoğunun tercih ettiği bir uzman doktor olması kendisinin tercih edilme yüzdesini arttırıyor. Tam kapasiteli merkezinde faaliyetlerini sürdüren uzman doktora görünmenizde yarar bulunuyor. Doktorumuza ve hasta koordinatörlerimize yedi gün yirmidört saat ulaşma kolaylığınızın olması tedavi sürecinde kendinizi psikolojik açıdan rahat ettirecek ve başarı şansınızı artıracaktır.

Yayınlanan kategori Tüp Bebek Ekleyen Dr Mürüde