Yumurta Donasyonu Nedir?

10 Mart 2017

Hamile kalabilme fonksiyonunu kısmen ya da tamamen yitiren anne adaylarının bebek sahibi olmak istemeleri halinde yararlanabilecekleri bir tedavi yöntemi olan yumurta donasyonu başka bir kadından alınan yumurta hücrelerinin anne olmak isteyen adaylara nakledilmesi mantığı ile ortaya çıkmış bir yöntemdir. Gönüllü ya da gelir beklentisi içinde olan kadın donörlerin yumurtalarını bu yöntem için sunması tedavinin alt yapısını ayakta tutan faktörlerden. Yumurta donasyonu kendi bebeğinizi kucağınıza almanız için uygulanan bir tüp bebek tedavisi yöntemidir.

Tüp bebek tedavisi daha önce denenmiş ve defalarca başarısızlığa uğranmış olabilir. Hiçbir zaman ümidinizi kaybetmemeli ve bu sorun ile sürekli olarak mücadele etmeye devam etmelisiniz. Mücadeleyi bırakmayan binlerce çiftin günümüzde bebek sahibi olabilmeyi başardığı dikkat çeker. Bu yüzden arayış ve mücadeleniz her zaman sürmeli ve hiçbir şekilde umudunuzu yitirmemelisiniz. Her şeyden önce ne yaptığını bilen başarılı bir hekim ve tam donanımlı bir merkeze ihtiyacınız bulunuyor. Bu ikiliyi bir araya getirdiğinizde sorunun büyük bir kısmını çözmek üzeresiniz demektir. Kıbrıs tüp bebek tedavi seçeneklerini bir araştırmalı ve incelemelisiniz.

Bazı çiftlerin bu yöntemlere alternatif olarak evlatlık alma düşüncesine girebildiği dikkat çeker. Tamamlamanın çok uzun ve meşakkatli olduğu bir süreç içerisine girmek üzere olduğunuzu da bilmelisiniz. Bu yüzden; alternatif tedavi yöntemleri sizler için en sağlıklısı olacaktır. Kendi çabalarınızla dünyaya kazandıracağınız bebeğin duygusu elbette farklı olacaktır. Tüp bebek ve alternatif tedavileri uygulatmayı düşündüğünüz merkezleri öncesinde çok iyi araştırmış olmanız gerekiyor ki; başarıya ulaşabilesiniz.

Kıbrıs Tüp bebek merkezimiz, son teknoloji ile donatılmış embriyoloji laboratuvarı ile ve çok tecrübeli uzman embriyologlarımız ile sizleri bebek sahibi yapmak için özveri ile çalışmaktadırlar.

Tüp bebek tedavi başarısı psikolojik açıdan da anne baba adayları için rahat olmaları gereken bir süreçtir. Bu süreçte kendinizi bir an bile yanlız hissetmemeniz için hasta koordinatörlerimiz sizlere yedi gün yirmidört saat sürekli destek sağlamaktadırlar. Bu süreçte siz Kıbrıs’ın tadını çıkarırken tüm tedavi basamakları uzman doktorumuz Mürüde Çakartaş Dağdelen ve ekibi ile titizlikle yürütülmektedir. İşlem sonrasında da desteğimiz aynı şekilde devam etmektedir . Hasta koordinatörlerimize ve doktorumuza gerek telefon gerek sosyal iletişim araçları yoluyla   istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Paylaşım