Tüp Bebek Tedavisi Nasıl Yapılır?

30 Ekim 2017
tüp bebek tedavisi nasıl yapılır

Tüp bebek tedavisi donanımlı tüp bebek merkezinde uzman doktorlar tarafından uygulanmaktadır. Kıbrıs Tüp Tedavi Merkezi olarak tüp bebek tedavisinde en yüksek başarı oranları ile hizmet vermekteyiz. Tüp bebek tedavisinde uygulanan işlemler belli aşamalarla ilerlemektedir. Tüp bebek tedavisinde ilk aşama tedaviye uygun olunup olunmadığının testler yapılarak belirlenmesidir.

Tüp bebek tedavisi nasıl yapılır sorusunun cevabını tedavi aşamalarını anlatarak verebiliriz. Merkezimize tüp bebek tedavisi için başvuran çiftler için öncelikle kısırlık nedenlerini araştırdığımız testler uygulamaktayız. Testler sonucunda tüp bebek tedavisi uygun görünüyorsa tedavi sürecini başlatmaktayız. Tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmak isteyen çiftlerin üreme sorunlarının nedenleri araştırılarak en doğru tedavi uygulanmaktadır.

Tüp Bebek Tedavisinde Bizi Neler Bekliyor?

  • Laboratuar ortamında embriyo oluşturma.
  • Anne rahmine yerleştirme işlemleri.
  • Anne adayının yumurtalıklarının uyarılması için gerekli iğne uygulaması.
  • Anne rahmindeki olgunlaşan yumurtalara çatlatma iğnesi yapılır.
  • Baba adayından alınan spermler yumurtalarla laboratuar ortamında birleştirilir.
  • Sağlıklı embriyo oluşturulduktan sonra anne rahmine yerleştirilerek gebelik takip edilir.

Sağlıklı embriyo oluşturulduktan sonra anne rahmine yerleştirilerek gebelik takip edilir. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi tüp bebek tedavisi nasıl yapılır sorusunun en ince ayrıntılarına kadar cevap alabileceğiniz kapsamlı destek hizmeti sunmaktadır. Tüp bebek tedavisinde embriyodan hücre alınarak genetik tarama da yapılabilir. Genetik hastalıkların taranması ve bebek cinsiyetinin seçimi de bu yolla yapılabilmektedir.

Tüp Bebek Tedavisi Ne Kadar Sürmektedir?

Yumurtalıkların uyarılma süreci ortalama olarak 10 -12 sürmektedir. Tüp bebek tedavisi için gereken işlemler bulunduğunuz ülkede yapılabilir. Embriyo oluşturma işlemi için Kıbrıs’ta beş gün kalmanız yeterlidir. Tüp bebek tedavisi için gereken tüm organizasyon merkezimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Tüp bebek tedavisinde en yüksek başarı oranlarını sunan merkezimizden hizmet alarak bebek sahibi olma şansınızı arttırabilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi olarak 7 gün 24 saat soru ve sorunlarınız için destek sunmaktayız. Kıbrıs Tüp Bebek merkezinden tüp bebek tedavisi nasıl yapılır sorusuna uzman doktorlardan detaylı yanıt alabilirsiniz. Tüp bebek tedavisinde en iyi tüp bebek merkezini seçmeniz için tüm olanakları sağlıyoruz.

Paylaşım
Yayınlanan kategori Blog Ekleyen serkan dağdelen