Dünya Gelişmeleri ve Kıbrıs Yumurta Donasyonu

5 Ağustos 2016
yumurta bağışı

Kıbrıs tüp bebek merkezimiz en son gelişmeleri süratle uygulamaktadır. Dünya gelişmeleri her insan için çeşitli imkan ve olanaklar üretmiştir. Kısırlık bilindiği üzere insanlığın varoluşundan bu yana insanların ortak problemleri arasında bulunuyor. Bazı çiftlerin çok eski dönemlerde bebek sahibi olamadıkları gibi tıp dünyasının gelişmemesi nedeniyle tedavi de olamadıkları dikkat çekmekteydi ancak; günümüz modern gelişmeleri kısırlık problemine de alternatif tedavi yöntemleri üretmeyi başarmıştır. Yumurta donasyonu kadın yumurta hücresi üretimi problemlerinin halledilememesi durumunda tercih edilen bir yöntem olma özelliği taşımakta. Yumurta Donasyonu tedavi sürecinde muhakkak doktorunuzla iletişimde olmalısınız. Doğru merkezlerde doğru doktorların elinde çok geçmeden sonuç alabileceğinizi söyleyebiliriz. Tedavinizi nerede yaptıracağınıza karar verme arefesinde iseniz; ülkemizden çok daha kaliteli tedavi seçeneklerinin sunulduğu Kıbrıs’ı öneririz. Kıbrıs tüp bebek merkezi bakımından zengin bir bölge olmanın yanı sıra; gerçekten başarılı tedavi imkanlarının sunulduğu bir bölge olma özelliği de taşımakta. Her an doktorunuza ulaşabilmek son derece önemli Modern dünyamızda her şeyin bir çözümü mevcut. Çözümü olan bir soruna kafanı

Paylaşım
21 Nisan 2016
Yumurta Donasyonu Fiyatları

Yumurta donasyonu normal koşullar ile bebek sahibi olamayan çiftlerin umut kaynağı olan tüp bebek tedavisinde kullanılan, farklı uygulamalardan birisidir. Yumurta bağışı ismiyle de adlandırılmakta olup, anne adayının tüp bebek tedavisinde uygulanan yöntemlere cevap verememesi durumunda tercih edilmektedir. Yumurta donasyonu fiyatları, birçok farklı kritelere göre değişmekte olup, fiyatları etkileyen önemli unsurlardan birisi de, tedavinin uygulanış biçimi ve uygulanan hastanenin kapasitesidir. Yumurta donasyonu tedavisinde, ilaç desteği kullanılarak büyütülmüş olan yumurtaların donörden alınıp, anne adayının eşinin spermleri ile laboratuvar ortamında döllenmesi işleminden sonra, anne adayının rahmine yerleştirilmesi şeklinde uygulanmaktadır. Yaklaşık olarak 10 yıldır kullanılan bu yöntem, anne adayına bağlı çocuk sahibi olamama durumlarında, son derece etkin rol oynamaktadır.

Yumurta Donasyonu İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Farklı sebeplerden dolayı yumurtalıklarında sorun yaşayan, yumurtalık dokusunun tamamını veya bir kısmını kaybetmiş kadınlarda, doğurganlık azalmakta ve hatta tamamen ortadan kalkmaktadır. Yumurtalıklarda rastlanılabilecek sorunlar, genetik bir takım rahatsızlıklar sonucu da görülebilmektedir.

Paylaşım
Yayınlanan kategori Kısırlık, Tüp Bebek Ekleyen Dr Mürüde | Etiketler: ,